ביטוח נסיעות לחו"ל

מהו ביטוח נסיעות לחו"ל?

כשאתם נמצאים בחו"ל, חשוב שתהיו מוגנים בצורה המקיפה ביותר, במיוחד כשמדובר בבריאות ובביטחון שלכם. כל בעיה קטנה עלולה לגרום לאי-נוחות משמעותית, ואף להרוס את החופשה לה חיכיתם זמן רב. חוק ביטוח בריאות ממלכתי (1994) נותן כיסוי רק בשטחי מדינת ישראל ולפיכך כאשר יוצאים לחו"ל יש לרכוש ביטוח רלוונטי באופן פרטי. העלות של ביטוח כזה הינה נמוכה יחסית, ועל פי רוב מדובר בעלות של דולרים בודדים לכל יום שהות בחו"ל.

דברים שכדאי לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל

  • את פוליסת ביטוח נסיעות חו"ל חובה לרכוש לפני היציאה מן הארץ.
  • על פי רוב, במידה והחלטתם להאריך את שהותכם בחו"ל, ניתן להאריך את הפוליסה, כל זאת בתיאום מראש עם חברת הביטוח.
  • אתם חייבים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל מתאריך עזיבתכם את הבית ועד מועד חזרתכם הביתה. כלומר, גם אם המראתם ממדינה כלשהי סמוך לחצות, והנחיתה בישראל היתה לאחר חצות, יש לרכוש את הביטוח עד יום הנחיתה וההגעה הביתה.
  • מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל כמה שיותר מוקדם, ממש ברגע בו החלטתם על נסיעתכם. בדרך כלל חברות הביטוח תאפשרנה לרכוש את הביטוח כמאה ימים לפני הנסיעה. העלות תהיה אותה עלות אולם תזכו גם לכיסוי לביטול הנסיעה עקב מחלה או מילואים לא צפויים.
  • אין מתנות חינם! ביטוחי הנסיעות המוצעים לכם על ידי חברות האשראי נחותים בהיקפם. ברגע שתחליטו להרחיבם תצטרכו להוסיף סכום כסף לא קטן.
  • בניגוד למה שרבים חושבים, אין יתרון ברכישת ביטוח הנסיעות דרך קופות החולים השונות. אין חיבור בין מאגרי המידע ובסופו של דבר מי שמבטח אתכם זאת חברת הביטוח לה יש הסכם עם קופת החולים.
  • כברירת מחדל, ביטוח נסיעות לחו"ל אינו מכסה מצב רפואי קיים. לפיכך, יש להצהיר לחברת הביטוח על כל בעיה בריאותית קיימת ולוודא רכישת כיסוי גם עבור בעיה קיימת ("הרחבה למצב רפואי קיים").
  • בעת נסיעה לחו"ל חשוב שכל בני המשפחה יהיו מבוטחים באותה הפוליסה. בעת צרה אתם רוצים שתהיה לכם רק כתובת אחת.

ביטוח נסיעות לחו"ל ופעילות ספורט בחו"ל

הסוכנים של סוכנות לביטוח איל-נאמן למדו לעומק את פוליסות הנסיעות השונות ויידעו לתת לכם מענה במידה ותרצו להשתתף בפעילות ספורט בחו"ל. אנו מכירים לעומק את הפוליסות השונות וממליצים לכם לא להסתמך על מידע שאינו מאומת.

לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל ניתן ללחוץ על התמונה או לפנות אלינו בטלפון, במייל או דרך לשונית צור קשר