ביטוחים

home-5-256

ביטוח דירה

הדירה שלכם, ואתם, חשופים למגוון סיכונים כגון פריצה, שריפה, רעידת אדמה, נזקי טבע ועוד. המשמעות של מקרה ביטוח הינו אובדן של רכוש, חפצי ערך ועוד. מקרה ביטוח עלול להוביל גם לנזק למבנה עצמו, נזק שהשיקום הכלכלי ממנו הינו יקר מאוד (לקריאה נוספת על ביטוח דירה…)

Cars

ביטוח רכב

נזקי רכב, בין אם בתאונת דרכים חלילה ובין אם כתוצאה מגניבה או פריצה, הינם דבר שכיח לצערנו. חברות הביטוח מציעות הצעות מגוונות, בטווחי מחירים שונים, והטכנולוגיה המתקדמת של סוכנות לביטוח איל-נאמן מאפשרת לנו להתאים עבורכם את הביטוח הטוב ביותר (לקריאה נוספת על ביטוח רכב…).

Company (1)

ביטוח עסק

על פי רוב העסק שלכם הינו הנכס החשוב ביותר שלכם וגם מהווה את מקור ההכנסה העיקרי של משפחתכם. יש לזכור שכל עסק חשוף לסיכונים רבים כגון שריפה, פריצה, נזקי טבע ועוד. אנו בסוכנות ביטוח איל-נאמן מציעים לכם מגוון כיסויים הנותנים מענה לכל צרכי העסק (לקריאה נוספת על ביטוח עסק…)

travel

ביטוח נסיעות לחו"ל

אנו מאמינים במוצר המתקדם ביותר בשוק, ביטוח הנסיעות של PassportCard אשר חוסך לכם את ההתעסקות עם ניירת והחזרים. זהו הביטוח היחידי שישלם את הכסף במקומכם, ללא כל השתתפות עצמית. לפרטים נוספים ורכישה ישירה ניתן ללחוץ כאן (לקריאה נוספת על ביטוח נסיעות לחו"ל…).

48636

ביטוח סיעודי

רבים נוטים לחשוב כי מצב סיעודי עשוי להתרחש רק בגיל מבוגר ולכן מתייחסים בקלות ראש למקרה סיעודי. לצערנו מקרים סיעודיים יכולים לקרות בכל גיל ועל כן חשוב לוודא שאתם מוגנים גם מפני קטסטרופה זו. חשוב מאוד גם לדעת שהביטוחים הסיעודיים של השב"ן מוגבלים מאוד בתקופת הפיצויי שלהם שהינה על פי רוב 5 או 6 שנים (לקריאה נוספת על ביטוח סיעודי…)

pro-member-icon-cme

ביטוח אחריות מקצועית

בעולם המערבי מגמה ההולכת וגוברת של הגשת תביעות כנגד בעלי מקצועות חופשיים. יותר ויותר עורכי דין צוברים לעצמם התמחות מיוחדת בתחום זה. תביעות רבות מוגשות כנגד רופאים על ידי מטופלים הטוענים לרשלנות רפואית של הרופא או גם של המוסד הרפואי בו הוא עובד. בנוסף, גם מטפלים ברפואה אלטרנטיבית, קוסמטיקאיות ומדריכי ספורט חשופים לתביעות מטופליהם ולקוחותיהם (לקריאה נוספת על ביטוח אחריות מקצועית…).

health

ביטוח בריאות

ב-1 בפברואר 2016 נכנסה לתוקף רפורמה משמעותית בביטוחי הבריאות במדינת ישראל. על פי הרפורמה חברות הביטוח רשאיות לשנות את הפרמיה כל שנתיים והביטוחים החדשים זהים בכיסויים לכל חברות הביטוח ומוגבלים מאוד בהיקפם (לדוגמא, ניתן לבחור מנתח אך ורק מרשימת מנתחים סגורה). יחד עם זאת לפוליסות החדשות יש גם יתרונות רבים וחשוב לזכור שהצורך העיקרי לא השתנה – רק פוליסת ביטוח בריאות פרטית תוכל להבטיח לך ולמשפחתך את הטיפול הרפואי המתקדם בישראל (לקריאה נוספת על ביטוח בריאות…)

15274-200

ביטוח אופניים חשמליים

פוליסה המכסה נזקי גוף ורכוש שעשויים להיגרם כתוצאה מהשימוש באופניים בעל מנוע עזר (חשמליים).
עיקרי הכיסוי- אירוע תאונתי המכוסה על פי פקודת הנזיקין (נוסח חדש) שנגרם עקב שימוש רגיל באופניים חשמליים, על ידי המבוטח ו/או כל בן משפחה מקרבה ראשונה הנקוב בפוליסה, שגרם להיזק גופני, מוות, מחלה, פגיעה, ליקוי נפשי או שכלי לצד שלישי או היזק לרכוש צד שלישי. (לקריאה נוספת על ביטוח אופניים חשמליים…). כיום ניתן לרכוש את הביטוח אך ורק במסגרת פוליסת דירה.

images

פוליסת חסכון פיננסית

בעולם בו הבנקים מציעים ריבית חסכון אפסית, לעיתים אף שלילית, פוליסת חסכון פיננסית נותנת מענה לחוסך המודרני, אשר מעוניין לשלב בין היתרונות של אפיק חיסכון לבין הרווחיות והגמישות של אפיק השקעה (לקריאה נוספת על פוליסת חסכון פיננסית…).

risk_icon

ביטוח ריסק

האם שאלתם את עצמכם מה יקרה למשפחתכם אם חס וחלילה יתרחש מקרה מוות של אחד ההורים? האם בן/בת הזוג הנותרים יוכלו להמשיך ולדאוג לרווחה הכלכלית של הילדים? אומנם ביטוח ריסק אינו מכסה על האובדן והחוסר הפתאומי, אך ביטוח ריסק עשוי להיות חבל ההצלה הכלכלי של שאריכם (לקריאה נוספת על ביטוח ריסק…).

money-coins-icon-0

ביטוח מנהלים

ביטוח מנהלים מהווה אחד מאפיקי החיסכון הפנסיוני בישראל. אפיק חיסכון זה מיועד לתשלום קצבה חודשית בהגיע החוסך לגיל הפרישה (67 לגבר, 64 לאישה). בנוסף לכך ובדרך כלל, החוסך בביטוח מנהלים מבוטח בביטוח חיים (ביטוח ריסק למקרה מוות) ויכול להוסיף גם ביטוח אובדן כושר עבודה. את מרכיבי הביטוח השונים ניתן להתאים להעדפותיו של המבוטח וכן את מסלול ההשקעה (לקריאה נוספת על ביטוח מנהלים…).

business-man-with-clock-to-control-time-of-work_318-62573

ביטוח אובדן כושר עבודה

אם חס וחלילה מחר בבוקר לא תוכלו לעבוד יותר, האם תוכלו להמשיך ולהתקיים בכבוד? אם לא צברתם מספיק נכסים, ביטוח אובדן כושר עבודה עשוי להיות המענה היחיד שייאפשר לכם להמשיך להתפרנס ולמנוע את הקריסה הכלכלית של משפחתכם (לקריאה נוספת על ביטוח אובדן כושר עבודה…).