מי אנחנו

הצוות המקצועי של סוכנות הביטוח איל-נאמן מבוסס על אנשי מקצוע, הרואים בלקוחות את הנכס הכי חשוב לחברה. אי-תלות, עבודה מקבילה מול 6 חברות ביטוח שונות והבנה מעמיקה של כל האותיות הקטנות בפוליסות השונות – כולם יחד, מבטיחים לכם את השירות המקצועי והמסור לו אתם מצפים מסוכן הביטוח שלכם.

עדי נאמן

עדי נאמן סוכן ביטוח

עדי הינו סוכן ביטוח בתחומי החיים והאלמנטרי ורואה לנגד עיניו קודם כל אתכם, הלקוחות. עדי מאמין ששירות מקצועי ובלתי תלוי של סוכן הביטוח מוכיח את עצמו לטווח הארוך. פוליסת ביטוח נמדדת בימים קשים. עדי הוא זה שיתרוצץ בשבילכם ויוודא, גם בעת רכישת הביטוח וגם בעת צרה, שאתם מקבלים את המכסימום האפשרי, המגיע לכם. רק מישהו בלתי תלוי שמכיר את רזי החוק, יכול להבטיח לכם כזו רמה של מקצועיות ומסירות.
עדי הינו יליד 1971, נשוי ואב לשתי בנות ובעל נסיון של מעל 10 שנים בתחום ההייטק. לעדי תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מאוניברסיטת תל אביב וכן שני תארי MS, הראשון בניהול מערכות מידע מאוניברסיטת CUNY בניו יורק והשני במדעי המחשב מאוניברסיטת POLYTECHNIC בניו יורק. עדי הינו בוגר יחידה מובחרת של חיל הים ורץ למרחקים ארוכים.

דני איל

דני

דני הינו סוכן ביטוח המתמחה בתחום הפנסיוני. דני חרת על דגלו כבר לפני הרבה שנים את המחויבות ללקוח. כיוון שהמשרד נמצא בקשר עם 6 חברות הביטוח הגדולות בשוק, דני יכול להתאים את המוצר הטוב ביותר ללקוח. לאורך השנים, דני טיפל במגוון של לקוחות שנזקקו לפיצוי של חברות הביטוח. נאמנותם רבת השנים יכולה להעיד על טיב השירות שהלקוחות קיבלו מסוכנות הביטוח ועל המסירות הגבוהה, זו שנמדדת בימים של קושי ולא בימים של שיגרה.
דני הינו יליד 1971, נשוי ואב לשלושה ילדים. בוגר קורס מפקחים שנת 2000 ושימש כמפקח רכישה בחברת הפניקס בין השנים 2001-2007. לאחר מכן שימש כמנהל שיווק קרנות הפנסיה של איילון 2007-2009 והחל משנת 2010 הינו סוכן ביטוח עצמאי. לדני תואר ראשון במדעי החברה מאוניברסיטת חיפה ותואר שני במנהל ציבורי מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

שלום מירוני

שלום הינו סוכן ביטוח משנת 1989. בעבר הבעלים של ש"י סוכנות לביטוח בע"מ  וכיום מומחה לפיננסים בסוכנות לביטוח איל-נאמן. לשלום ידע ונסיון רב בכל ענפי ביטוחי החיים והבריאות והינו מומחה בכל ענפי האלמנטרי, כולל ביטוחי עסק, דירות ורכבים. שלום עוזר בהכוונה ויעוץ לסוכנות הביטוח איל-נאמן.