סוכן הביטוח ועולם הטכנולוגיה

סוכן הביטוח ועולם הטכנולוגיה

אני יודע שסוכן ביטוח וטכנולוגיה הם שני עולמות שנראים זרים זה לזה.

יחד עם זאת, ואולי בגלל הרקע הטכנולוגי שלי, אני חושב שאני מצליח להביא את הטכנולוגיה אל המשרד שלי, מה שמאפשר לי לעבוד בצורה יותר יעילה וכמובן שגם לקוחותיי נהנים מכך היות והם מקבלים שירות זמין ומהיר יותר.

רוצים דוגמאות? בבקשה-

  1. נגישות אתר האינטרנט- אם תסתכלו למעלה בפינה בצד שמאל, תראו אייקון עגול וכחול עם אנימציה של איש לבן בתוכו. לחיצה על האיש תפעיל את תוסף הנגישות של אתר האינטרנט שלי. אני מניח שלא אטעה אם אומר שאני בין הסוכנים הראשונים שהתאימו את אתר האינטרנט שלהם לחוק הנגישות שייכנס לתוקף בעוד מספר חודשים. אני גאה על כך שהתאמתי את האתר לדרישות החוק וכן גאה על כך שאת הטמעת התוסף הנפלא שנכתב על ידי עמית מורנו, ביצעתי בעצמי.
  2. טכנולוגיה מתקדמת לרכישת מוצרים – חברות הביטוח ובתי ההשקעות עושים מאמצים רבים על מנת לייצר כלים טכנולוגיים לשימוש הסוכנים ולקוחותיהם. הנה דוגמא לשני קישורים שמאפשרים צירוף לקוחות באופן דיגיטלי לקרנות הפנסיה וההשתלמות של מיטב-דש, גם לעצמאים וגם לשכירים.
  3. שימוש ברשות חברתיות וערוצי הפצה טכנולוגיים – אני משתדל לעדכן את לקוחותי בערוצי תקשורת שונים, ביניהם פייסבוק, לינקדאין, יוטיוב וגוגל פלוס.

אולי זאת הזדמנות טובה לחזור ולהזכיר לכם שבקרוב מאוד (להערכתי מקסימום באמצע ספטמבר) עוד חברת ביטוח תשנה לרעה את תנאי פוליסת הסיעוד, תפחית את ערכי הסילוק ותייקר את הפרמיה.

עכשיו זאת בהחלט הזדמנות טובה לרכוש ביטוח סיעודי בפרמיה קבועה אשר נקבעת בהתאם לגיל ההצטרפות (ככל שמצטרפים בגיל צעיר יותר, הפרמיה זולה יותר).

אם יש לכם שאלות כלשהן אשמח לענות עליהן.

אתם מוזמנים לפנות דרך לשונית "צרו קשר" או ישירות במייל – adi@eyal-neeman.com

 

שלכם,

עדי