על חשיבות השימוש בסוכן ביטוח בעת רכישת פוליסת נסיעות לחו"ל

על חשיבות השימוש בסוכן ביטוח בעת רכישת פוליסת נסיעות לחו"ל

אני רוצה לשתף אתכם במקרה שהיה לי השבוע-

יש לי לקוחה אשר נוסעת לאחת ממדינות אירופה יחד עם בתה ואביה. האב אינו דובר עברית ולכן היה צריך לתאם מראש שיתקשר אליו נציג דובר שפת האם שלו.

היות והאב כבר מעל גיל 80, פרמיית הביטוח איננה זולה כלל וכלל- 18 דולר ליום ליתר דיוק. הבת אשר מבינה את חשיבות הנסיעה לחו"ל עם פוליסת ביטוח, בעיקר בגיל מבוגר, היתה מוכנה לשלם את הפרמיה הזאת.

כאשר נציג פספורט קארד התקשר ללקוחה שלי על מנת לסגור את העסקה, הסתבר שהם רוצים תוספת נוספת עקב מצב בריאותי מסוים. התוספת שהם רצו ייקרה את הפוליסה לעלות של 26 דולר ליום, כלומר כמעט ב-50%! הלקוחה סירבה לסגור את העסקה בטלפון והתקשרה אליי על מנת לספר לי ולהסביר לי מה קרה.

שאלתי את הלקוחה מספר שאלות לגבי מצבו הבריאותי של אביה והתחלתי מהלך של בירור מול פספורט קארד על מנת לשנות את המצב ולהחזיר את הפרמיה לעלותה המקורית.

בזכות קשריי הטובים והארוכים עם אחד המנהלים הבכירים בחברה, התחיל תהליך בירור ושכנוע בו אני מסביר לאנשי פספורט קארד כי אין סיבה לייקר את הפרמיה מעבר לעלות המקורית (אשר גם כך איננה נמוכה).

בסופו של תהליך שכנוע שלקח יומיים, הסכימו אנשי פספורט קארד, ולפנים משורת הדין, לוותר על התוספת אותה רצו לגבות מן הלקוחה והלקוחה שילמה את הפרמיה המקורית, 18 דולר ליום.

אני קיבלתי לקוחה מרוצה ותחושת סיפוק שעשיתי משהו שהאמנתי שהוא נכון וצודק עבור הלקוחה שלי.

 

ולמה סיפרתי לכם את כל זה?

קודם כל כדי לרענן אתכם בנוגע לביטוח הנסיעות לחו"ל של פספורט קארד. לפספורט קארד יש שני יתרונות בולטים מעל המתחרים שלו-

  1. חוסך ללקוחותיו את ההתעסקות עם קבלות, טפסים, החזרים וכדומה.
  2. מבטל את ההשתתפות העצמית היות וההוצאה המבוטחת שולמה על ידי חברת הביטוח.

מה שרבים מכם לא יודעים זה על היתרון ברכישת פספורט קארד דרך סוכן ביטוח. מבחינת עלות מדובר באותה עלות, בין אם תרכשו את הביטוח ישירות מפספורט קארד ובין אם תרכשו אותו דרך סוכן ביטוח.

היתרון נובע מכך שסוכן הביטוח מכיר את חברות הביטוח, יש לו קשרים בחברות הביטוח והוא יכול לנצל קשרים אלו לטובת לקוחותיו. למעלה ראיתם דוגמא טרייה לזה.

להשתמע,

עדי