שירותים

בסוכנות ביטוח איל-נאמן, חשוב לנו ללוות אתכם לאורך כל הדרך ולכן אנו מציעים שירותים שונים, מלבד מוצרי ביטוח. אנחנו יודעים שאתם עסוקים ואולי לא מכירים את הסטטוס הביטוחי שלכם. מטרת השירותים שאנו מתמחים בהם – להגיע אל הנתונים הללו ולשקף לכם את המצב לאשורו.

בעזרת הטכנלוגיה והנגשת המידע בחסות האוצר, ניתן בקלות יחסית לקבל את התמונה המלאה על כל העולם הביטוחי שלכם ואנו ממליצים בחום לנצל אפשרות זו.

דו"ח ביטוח משפחתי מלא

איסוף וניתוח של כל התיק המשפחתי, כולל סיכום מסודר של כל הביטוחים/חסכונות פנסיונים אשר קיימים ללקוח ולמשפחתו (קרנות פנסיה וביטוחי מנהלים, קרנות השתלמות, קופות גמל, ביטוחי פרט למיניהם כגון ריסק, אובדן כושר עבודה, ביטוחי בריאות ועוד).

לאחר קבלת התמונה המלאה ניתן להשוות בין המצב הקיים ובין צרכי הלקוח, לזהות חוסרים או כפל ביטוחי ולהמליץ ללקוח על דרכי פעולה שונות. ניתוח תיק משפחתי יכול לחסוך לכם מאות, אם לא אלפי שקלים, כבר בשנה הראשונה (עלות הניתוח הינה בהתאם ל"גודל" ומורכבות התיק).

עלות הכנת הדו"ח לאדם יחיד – 500 ש"ח (פלוס מע"מ)

עלות הכנת הדו"ח לזוג – 750 ש"ח (פלוס מע"מ)

דו"ח פנסיוני אישי מרכז

אנו אוספים את המידע על כל קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות וביטוחי מנהלים שברשותכם, כולל מציאת כספים אבודים.
פעם אחת ולתמיד תדעו היכן כל הכספים שלכם, כמה דמי ניהול אתם משלמים עליהם וייתכן אף ותגלו כספים אבודים שאפילו לא ידעתם על קיומם. הדו"ח כולל גם המלצות מה לעשות עם כל אחד מן המוצרים הפנסיוניים שברשותכם. דו"ח לדוגמא תוכלו למצוא כאן.

עלות הכנת הדו"ח – 300 ש"ח (פלוס מע"מ) לאדם.