תאונת דרכים בחו"ל

תאונת דרכים בחו"ל

החופשה השנתית שנקטעה

יובל ושמרית כספי חיכו לטיול המשפחתי השנתי כמה חודשים. הם חוסכים לטיול הזה כל שנה מחדש. שמים בצד את ההכסף המספיק, כדי שהם ושלושת ילדיהם, יוכלו לקחת שבועיים של חופש מהכל. להנות מבלי לחשוב יותר מידי ולחזור לארץ, כשיש פחות אוגוסט להעביר והרבה יותר חוויות משותפות שנאספו.

הטיול השנתי, הפעם לאנגליה, נגמר השנה אחרת. תאונת דרכים שנגמרה בנס, פצעה את שמרית ואת דניאל, הבן הבכור בצורה בינונית.

שלושת האחרים נשרטו קלות ונבהלו הרבה, אבל הפציעות של שמרית ושל דניאל דרשו כמה ניתוחים דחופים, אשפוז של כמה שבועות והרבה אורך רוח.

 

הכיסוי הביטוחי שעזר

לפני נסיעתם לחו"ל יובל ושמרית ידעו שהם לא יוותרו על על כיסוי ביטוחי טוב לכל בני המשפחה. למרות שחברות האשראי מציעות ביטוח נסיעות "חינמי" יובל ושמרית ידעו שעליהם לרכוש ביטוח בעל כיסויים רחבים יותר.

מעבר לכך, יובל ושמרית הקשיבו לטיפ שקיבלו מסוכן הביטוח שלהם- כאשר נוסעים לחו"ל עם ילדים, כדאי מאוד שכל בני המשפחה יבוטחו במקום אחד, גם אם ההורים זכאים לביטוח חינמי כלשהו, כיוון שבשעת צרה רצוי שחברת ביטוח אחת תטפל בכל העניינים מבלי שהמבוטחים יצטרכו לפנות לכמה חברות ביטוח במקביל אשר תחלקנה את האחריות ביניהן.

יובל ושמרית רכשו ביטוח מקיף אשר לא רק שכיסה מראש את כל ההוצאות שהיו להם אלא אף הטיס לאנגליה צוות פינוי רפואי וכן את עידו, אחיו של יובל, על מנת שיעזור להם בהגעה לארץ.

20 בנובמבר 2015