המלצות

לקוחות מרוצים

למה לעבוד עם סוכן ביטוח? עדי ישב איתי שעתיים רצופות והיה לו חשוב שאבין לפרטי פרטים מה כל תוכנית ביטוחית שיש לי אומרת, מה ההבדלים, מה היתרונות והחסרונות של כל מסלול. כל כך התרשמתי מעדי, כשמו כן הוא – נאמן, הוגן, גם פדנט ברמות על (מי שמכיר אותי יודע שקשה להרשים אותי בפדנטיות. מי שמחפש סוכן ביטוח -ממליצה בחום ליצור קשר עם עדי !
אנה דמב
יוצרת סדר מתוך בלגן
עדי לא מהסוכנים הרגילים שמכירים. באמת מה שעומד מול עיניו זה צורכי וטובת הלקוח. יחס אישי מקצועי מאד מסור ואמין. ממשיך ללוות את הלקוח ולא נעלם לאחר הנפקת הפוליסה. בקיצור כל מה שהיינו חולמים מנותן שירות לקבל.
קרן בורשטיין-קפלן
עו"ד
לעדי היקר, רואה זכות – וחובה לעצמי – להודות לך, עדי, על מתן ייעוץ וטיפול ביטוחי מקצועי, נגיש, מהיר והגון ועל עבודתך הנאמנה וחסרת הפשרות מול חברות הביטוח למעננו – הלקוחות. בהחלט טוב שיש את עדי כסוכן ביטוח. יישר כח!
אמיר שוהם
עו"ד – shohamlaw.com
עדי, אתה סוכן ביטוח אמין, מדוייק ומקצועי להפליא… אני ממש שמחה שפניתי אליך להסדרת ביטוח הנסיעה שלי לחו"ל תודה רבה
חדוה בן נתנאל
מימוש - קייטרינג לארועים - mimush-catering.co.il
עדי זמין לכל שאלה או בקשה, בכל אמצעי תקשורת (טלפון, פקס, מייל, wahtsapp). כשהייתי זקוק לעזרה בתיאום של חוות דעת שניה. עדי היה שם לרשותי. זמין ומהיר לתגובה. לא מכיר אף שירות טלפוני שיכול לעזור ככה.
עברתי לעבוד עם עדי נאמן אחרי שנים של עבודה עם סוכן אחר וזו הייתה החלטה מאוד נכונה! רמת ההבנה, הידע והמקצועיות, נותנות לי, לעובדים שלי ולעסק שלי דיוק מלא של הצרכים שלנו, רמת כיסוי גבוהה ומחיר מצוין. השירות, הנוכחות, המענה וההקשבה נותנות לנו את השקט שאנו צריכים לעסק שלנו. כל שאלה, צורך או בעיה שאנו נתקלים בה מטופלת מיידית ובצורה שירותית מאוד.
ענת – קסאי עיצוב מודולארי
xi-md.com
רציתי להודות לך על הטיפול והשרות המעולה
על היותך זמין בכל עת
תודה
זהבה קוגמאן
"השרון שווק"