יצחק רבין 1, בניין A, קומה 5,

פתח תקווה

טל: 03-9311647

Menu

בא לי לספר לכם קצת על האסטרטגיה של איל-נאמן סוכנות לביטוח

חיפוש בבלוג

פוסטים אחרונים

קטגוריות

הרשמה לעדכונים

אני רוצה לשתף אתכם קצת בשבוע שהיה לי…

בימים שלישי עד חמישי הייתי בירושלים והשתתפתי בכנס השנתי של רימונים.

למי שלא יודע, רימונים הינה בית סוכן אליו אני שייך וכמוני ברימונים יש עוד כמאה סוכנים מהמעלה הראשונה שניתן למצוא בעולם הביטוח.

ההשתייכות לרימונים זה שילוב מנצח ואסביר מדוע –

מצד אחד, למרות ההשתייכות לרימונים, יש לי עצמאות מוחלטת בבחירת והתאמת המוצר ללקוח. תמיד אני אתאים ללקוח את המוצר שאני חושב שהכי מתאים לו, ותמיד זה יהיה בחברת הביטוח שאני חושב שהכי מתאימה לו. אף פעם זה לא יהיה בגלל שמישהו אמר לי לעבוד יותר עם חברה X או למכור יותר ממוצר Y.

מצד שני, ההשתייכות לרימונים נותנת לי ולשאר הקולגות שלי המון כוח והטבות והכל מנותב כמובן אל הלקוחות. במה בא לידי ביטוי הכוח הזה? הנה כמה דוגמאות –

  1. קבלת הנחות יותר גבוהות בחברות הביטוח. כמעט בכל מוצר יש לנו הטבות שקשה מאוד להשיגן מחוץ לרימונים.
  2. תנאי חיתום נוחים יותר ללקוחות אשר קשה להם להתקבל לביטוח.
  3. שיתוף בידע מקצועי ולמידה מקצועית אשר קורים לאורך כל השנה. למעט הכנס השנתי אנו נפגשים עוד מספר פעמים בשנה ודואגים להתעדכן בכל השינויים הרגולטורים והחוקיים אשר מתרחשים בעולם הביטוח.

איך כל זה קשור לחזון שלי?

בשלושת ימי הכנס עסקנו והעמקנו את ידיעותינו בכל ענפי הביטוח כמעט. דיברנו על השינויים מרחיקי הלכת אשר מתרחשים בעולם הפנסיוני (לדוגמא- הגדלת שיעור הפקדות, פנסיית ברירת מחדל), דיברנו על ביטוחי בריאות, ביטוחי אובדן כושר העבודה וביטוחי חיים, וכן העמקנו את ידיעותינו בכל מה שקשור לעולם הפיננסי- החל מקרנות השתלמות ועד למוצר החדש  יחסית שנקרא קופת גמל להשקעה.

הכנס חיזק את המסר אותו אני מנסה להעביר אל לקוחותיי ואל הלקוחות הפוטנציאלים שלי – בעולם המורכב של ימינו, כל משפחה צריכה איש מקצוע מצוין ואמין אשר יעזור לה לנהל את הסיכונים המשפחתיים וכן את הכספים הפיננסים. אני שואף להיות אותו One Stop Shop אשר נותן לכם מענה ויכול לטפל בכל הביטוחים שלכם, החל מביטוחי הרכב והדירה דרך הפנסיה ועד לביטוחי הפרט כגון בריאות וסיעוד. כמו כן אני יכול לעזור לכם במציאת פתרונות לכספים אשר שוכבים ונשחקים בחשבונות הבנק שלכם או בפק”מים למיניהם.

אם אתם מתחברים למסר שניסיתי להעביר ועדיין לא יצרתם איתי קשר, אתם מוזמנים לעשות זאת בהקדם. את דרכי ההתקשרות איתי תוכלו למצוא בלשונית “צור קשר”.

שלכם,

עדי

דילוג לתוכן